| Arka Işık Türü | Beyaz LED |
|---|---|
| Nokta Aralığı (G×Y) | 0,153 (Y) x 0,153 (D) |
| Sürücü ic | ST7789V veya ILI9341V |
| Boyut | 2,4 inç |
| Modül Boyutu | 42,72 (G) x 60,26 (U) x 2,6 (D) |
| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| operating temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |
| Ekran türü | TFT |
|---|---|
| Ekran modu | Normal Beyaz |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Aktif alan | 48,96(Y)* 73,44(D) mm |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| TFT Modu | TFT, Aktarıcı |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| arka ışık | Dört Beyaz LED |
| Menşei | ÇİN |
| Aktif alan | 36,72 mm × 48,96 mm |