| Arayüz | RGB |
|---|---|
| Boyut | 10.1 inç |
| Görüş açısı | Tümü |
| Parlaklık | 300 cd/m² |
| Pim numarası | 40 Pins |
| nokta vuruşlu | 720 x RGB x 720 |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı | -30~80 |
| Ekran modu | TFT, Aktarıcı |
| Nokta Aralığı (G×Y) | 0,1462*0,1462 |
| Operasyon sıcaklığı | -20 ~ +70 |
| Modül Boyutu | 120,7 mm * 75,8 mm * 2,8 mm T |
|---|---|
| Görüş açısı | saat 6 |
| Ekran Boyutu | 5 inç |
| VA boyutu | 108 mm x 64,8 mm |
| Arayüz | 24 bit RGB Şerit |
| Aktif alan | 61.88 (h) x 123.77 (v) |
|---|---|
| Boyut | 5.45inch |
| Görüntüleme açısı | Tüm |
| Ekran tipi | TFT LCD |
| Panel tipi | LCD |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ekran modu | Normal Beyaz |
| LCD tipi | IPS |
| Boyutlar | 19,65(Y)*36,76(D)*1,6(D)mm |
| Boyut | 1,47 inç |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Ekran Boyutu | 2,2 inç |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |
| Renkler | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila +70 ° C |
| FPC Bağlantısı | 10 iğne |
| Görüş Açısı | IPS, Tüm Görüş Açıları |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Optimum Çözünürlük | 800*1280 |
| Giriş voltajı | 2.8 ~ 3.3V |
| Yönü Görüntüle | Tümü |
| Emtia | 8 inç renkli ekran |
| Piksel Aralığı | 0,180 (G) ×0,180(Y) (mm |
|---|---|
| LCD Arayüzü | RGB Şerit |
| Çözünürlük | 640 RGB ( Y ) x 480 ( D ) |
| TP seçeneği | Dirençli dokunmatik panel ile |
| Dokunmatik ekran türü | Dayanıklı dokunmatik ekran |
| Kontrast Oranı | 800: 1 |
|---|---|
| Boyut | 5 inç |
| ürün türü | TFT LCD ekran |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Parlaklık | 350 cd/m2 |