| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως +70°C (προσαρμόζεται) |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης περιγράμματος | 47,0(L) X 43,0(W) X 13,8(T) Mm |
| Αριθμός εικονοστοιχείων | 128*64 |
| Διασύνδεση | 12C |
| IC μονάδας δίσκου | SSD1309 ή ισοδύναμο |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Μέγεθος οθόνης | 1.22inches |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Ενεργός χώρος | Ø = 30,96 mm |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό λευκό |
| Τύπος LCD | IPS |
| Διαστάσεις | 19.65 (h)*36.76 (v)*1.6 (d) mm |
| Μέγεθος | 1.47inches |
| Τρόπος TFT | TFT, μεταδιδόμενο |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Πίσω φως | τέσσερα Λευκά LED |
| Προέλευση | Κίνα |
| Active Area | 36.72mm×48.96mm |
| Τύπος οθόνης | TFT |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας | 57,14×96,85 χλστ |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Φωτεινότητα | 300 Cd/m2 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40°C έως +85°C |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 4,8V |
| Συνθήκη οδήγησης | 1/2 καθήκον, 1/2 προκατάληψη |
| Φωτεινότητα | 200 cd/m2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως +65°C |