| τύπο πάνελ | IPS |
|---|---|
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 CD/M2 (προσαρμόσιμο) |
| Οθόνη αφής | Προσαρμόσιμο |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
| Σύνδεση FPC | 45 καρφίτσες |
| Μέγεθος περιγράμματος | 31,52x34,72x1,51 χλστ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Σύνδεση FPC | 50 ακίδες |
| Οθόνη αφής | Προαιρετικό ωμικό ή χωρητικό |
| Ψήφισμα | 344x476 |
| Φωτεινότητα | 300 Cd/m2 |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Βάθος χρώματος | 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Ψήφισμα | 128*160 Pixels |
|---|---|
| Συνδεσιμότητα | Συγκόλληση |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Φωτεινότητα | 200 cd/m2 |
| Αριθμός καρφιτσών | 14 πινάκια |
| Διάσταση περιγράμματος | 84.0 x 84.0 x 3.05 mm |
|---|---|
| Τύποι διασύνδεσης | RGB+SPI |
| Μέγεθος οθόνης | 4 ίντσες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Σύνδεση | Σύνδεση (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Τύπος LCD | TFT |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | ΤΡΤ/ΤΡΑΝΣΙΜΣΙΒ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Μέγεθος περιγράμματος | 155.2*88.2*5.00 mm |
| Συνολικές Διαστάσεις | 34,3 × 45,5 × 3,8 mm |
|---|---|
| τύπο πάνελ | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τύποι διασύνδεσης | I2C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ℃ έως +85 ℃ |
| Φωτεινότητα | 60 Cd/m2 |
| Πηγή φωτός | Λευκός λυχνία |
|---|---|
| Ψήφισμα | 48X88 |
| Χρωματιστά | Μονοχρώμα (Λευκό) |
| Γωνία θέασης | Όλες οι γωνίες εξέτασης |
| Διασύνδεση | 12C |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
|---|---|
| Λάμψη | 1000 cd/m² |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Αριθμός καρφιτσών | 30 καρφίτσες |
| Κατεύθυνση προβολής | 85°/85°/85°/85° (CR≥10) |
| Ενεργός χώρος | 61.88 (h) x 123.77 (v) |
|---|---|
| Μέγεθος | 5.45inch |
| Γωνιά προβολής | Ολοι |
| Τύπος εμφάνισης | TFT LCD |
| Τύπος πάνελ | οθόνη υγρού κρυστάλλου |