| paneeltype | IPS |
|---|---|
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 (aanpasbaar) |
| Aanraakscherm | Aanpasbaar |
| Kijkhoek | 12 uur |
| FPC-verbinding | 45 spelden |
| Omtrekgrootte | 31,52x34,72x1,51 mm |
|---|---|
| Schermtype | lcd-tft |
| FPC-verbinding | 50 pinnen |
| Touchscreen | Optioneel resistief of capacitief |
| Oplossing | 344x476 |
| Luminantie | 300 CD/m2 |
|---|---|
| Weergavetype | TFT LCD |
| Kleurdiepte | 16.7 miljoen kleuren |
| Schermtype | lcd-tft |
| Schermtype | TFT |
| Oplossing | 128 x 160 pixels |
|---|---|
| Connectiviteit | Solderen |
| Schermtype | TFT LCD |
| Luminantie | 200 cd/m2 |
| Pinnen nummer | 14 pinnen |
| Overzichtsdimensie | 84.0 x 84.0 x 3.05 mm |
|---|---|
| Interfacetypen | RGB+SPI |
| Schermgrootte | 4 inch |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Verbinding | Inpluggen (kan worden aangepast) |
| LCD-type | Tft |
|---|---|
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Omtrekgrootte | 155,2*88,2*5,00 mm |
| Algemene afmetingen | 34,3 × 45,5 × 3,8 mm |
|---|---|
| paneeltype | LCD-scherm |
| Interfacetypen | I2C |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ℃ tot +85 ℃ |
| Luminantie | 60 CD/m2 |
| Lichtbron | Wit LED |
|---|---|
| Oplossing | 48X88 |
| Kleuren | Monochroom (wit) |
| Kijkhoek | Alle het Bekijken Hoeken |
| Interface | 12c |
| Schermtype | lcd-tft |
|---|---|
| Helderheid | 1000 cd/m² |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Pinnen nummer | 30 pinnen |
| Kijkrichting | 85°/85°/85°/85° (CR≥10) |
| Actief gebied | 61.88 (h) x 123.77 (v) |
|---|---|
| Maat | 5.45 inch |
| Kijkhoek | Alle |
| Type weergave | TFT LCD |
| Paneeltype | LCD |