| Piksel | 0,180 (szer.) × 0,180 (wys.) (mm |
|---|---|
| Interfejs LCD | Pasek RGB |
| Rezolucja | 640 RGB (wys.) x 480 (p.) |
| Opcja TP | z rezystancyjnym panelem dotykowym |
| Typ ekranu dotykowego | Rezystancyjny ekran dotykowy |
| Współczynnik kontrastu | 800: 1 |
|---|---|
| Rozmiar | 5 cali |
| typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Luminance | 350 cd/m2 |
| Typ podświetlenia | Biała dioda LED |
|---|---|
| Rozstaw kropek (szer. x wys.) | 0,153 (wys.) x 0,153 (pion.) |
| IC kierowcy | ST7789V lub ILI9341V |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Rozmiar modułu | 42,72 (szer.) x 60,26 (dł.) x 2,6 (gł.) |
| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| operating temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |
| Typ ekranu | Tft |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Normalny biały |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Obszar aktywny | 48,96(wys.)* 73,44(pion.) mm |
| Kąt oglądania | godzina 12 |
| Tryb TFT | TFT, transmisyjny |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Tylne światło | Cztery białe diody LED |
| Pochodzenie | CHINY |
| Obszar aktywny | 36,72 mm × 48,96 mm |