| Kolor wyświetlacza | 262 tys |
|---|---|
| Rozmiar | 1,44 cala |
| Liczba pinów | 10 pinów |
| Rozmiar konturu | 29,00 (szer.) x 34,41 (wys.) x 2,25 (gł.) |
| Obszar aktywny | 25,50 (szer.) x 26,50 (wys.) |
| jasność | 200 cd/m2 |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Tryb wyświetlania | Normalny czarny |
| Rozmiar | 7 cali |
| Łączność | RGB |
| Typ ekranu | Tft |
|---|---|
| Wymiary | 34,4 * 29 mm * 2,2 T |
| Rozmiar | 1,44 cala |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Kolor Gamut | RGB |
| Typ LCD | Tft |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ℃ |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Rozmiar konturu | 155,2*88,2*5,00 mm |
| Punkty dotykowe | 2 ~ 10 dostępnych |
|---|---|
| Poziom | 0,5 mm |
| Hardnes powierzchni | ≥7 godzin |
| Szkło matowe hardnes | Glass 1,1 mm |
| Wymiar zarysu | 105,5*66,2*2,95 mm |
| Touth | RTP |
|---|---|
| Kierunek oglądania | 6 |
| Interfejs | RGB |
| Liczba szpilek | 40 pinów |
| Typ LCD | TFT/TRANSMISYJNY |
| Typ LCD | IPS |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Numer pin | 10pin |
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| rozmiar modułu | 31,52 x 33,72 x 1,94 maks. (gł.) mm |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar ekranu | 1,22 cala |
| Typ ekranu | Tft |
| Obszar aktywny | Ř = 30,96 mm |
| Interfejs | RGB |
|---|---|
| Rozmiar | 10,1 cala |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Numer pinów | 40 pinów |
| Matryca punktowa | 720xRGBx720 |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 |
| Tryb wyświetlania | TFT, transmisyjny |
| Rozstaw kropek (szer. x wys.) | 0,1462*0,1462 |
| Temp operacji | -20 ~ +70 |