| Touth | RTP |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| Arayüz | RGB |
| Pin sayısı | 40 pim |
| LCD tipi | TFT/İLETİCİ |
| Ekran türü | TFT |
|---|---|
| Ekran modu | Normal Beyaz |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Aktif alan | 48,96(Y)* 73,44(D) mm |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| TFT Modu | TFT, Aktarıcı |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| arka ışık | Dört Beyaz LED |
| Menşei | ÇİN |
| Aktif alan | 36,72 mm × 48,96 mm |
| Ekran Tipi | TFT |
|---|---|
| Modül Boyutu | 57,14×96,85 mm |
| OEM / DOM | Özelleştirilmiş |
| Teknoloji | LCD |
| Ödeme Koşulları | 300 Cd/m2 |