| İc | OTA7001AC / OTA9960A |
|---|---|
| Parlaklık | 300 CD / M2 |
| LCD Arayüzü | LVDS |
| VA boyutu | 108 mm x 64,8 mm |
| Kullanım | Dizüstü Bilgisayar LCM, TV-LCM |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ekran modu | Normal Beyaz |
| LCD tipi | IPS |
| Boyutlar | 19,65(Y)*36,76(D)*1,6(D)mm |
| Boyut | 1,47 inç |
| Touth | RTP |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| Arayüz | RGB |
| Pin sayısı | 40 pim |
| LCD tipi | TFT/İLETİCİ |
| Ekran türü | TFT |
|---|---|
| Ekran modu | Normal Beyaz |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Aktif alan | 48,96(Y)* 73,44(D) mm |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| TFT Modu | TFT, Aktarıcı |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| arka ışık | Dört Beyaz LED |
| Menşei | ÇİN |
| Aktif alan | 36,72 mm × 48,96 mm |