| نوع نور پس زمینه | رهبری سفید |
|---|---|
| Dot Pitch (W×H) | 0.153 (H) x 0.153 (V) |
| راننده | ST7789V یا ILI9341V |
| اندازه | 2.4 اینچ |
| اندازه ماژول | 42.72 (W) × 60.26 (L) × 2.6 (T) |
| آی سی درایو | OTA7001AC / OTA9960A |
|---|---|
| روشنایی | 300 CD / m2 |
| رابط LCD | LVDS |
| اندازه VA | 108 میلی متر x 64.8 میلی متر |
| استفاده | نوت بوک LCM، TV-LCM |
| فناوری نور پس زمینه | رهبری منجر به |
|---|---|
| حالت نمایش | سفید |
| نوع LCD | IPS |
| ابعاد | 19.65 (ح)*36.76 (v)*1.6 (د) میلی متر |
| اندازه | 1.47 اینچ |
| درشت | RTP |
|---|---|
| جهت مشاهده | ساعت 6 |
| رابط | RGB |
| تعداد پین | 40 پین |
| نوع LCD | TFT/انتقال دهنده |
| نوع صفحه نمایش | TFT |
|---|---|
| حالت نمایش | سفید |
| فناوری نور پس زمینه | رهبری منجر به |
| منطقه فعال | 48.96 (H) * 73.44 (V) میلی متر |
| زاویه مشاهده | ساعت 12 |
| حالت TFT | TFT، انتقال دهنده |
|---|---|
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| نور پس زمینه | چهار رهبری سفید |
| مبدا | چین |
| منطقه فعال | 36.72mm×48.96mm |