| Type achtergrondverlichting | Wit LED |
|---|---|
| Puntafstand (B×H) | 0,153 (H) x 0,153 (V) |
| Driver IC | ST7789V of ILI9341V |
| Maat | 2.4 inch. |
| Modulegrootte | 42,72 (B) x 60,26 (L) x 2,6 (T) |
| Rijd IC | OTA7001AC / OTA9960A |
|---|---|
| Helderheid | 300 CD / M2 |
| LCD -interface | LVDS |
| VA-maat | 108 mm x 64,8 mm |
| Gebruik | Notebook LCM, TV-LCM |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
|---|---|
| Weergavemodus | Normaal wit |
| LCD -type | IPS |
| Afmetingen | 19,65(H)*36,76(V)*1,6(D)mm |
| Maat | 1,47 inch |
| Touth | RTP |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur |
| Interface | RGB |
| Aantal pinnen | 40 pinnen |
| LCD-type | TFT/TRANSMISSIVE |
| Schermtype | Tft |
|---|---|
| Weergavemodus | Normaal wit |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Actief gebied | 48.96 (H) * 73,44 mm (van V) |
| Kijkhoek | 12 uur. |
| TFT-Wijze | Transmissive TFT, |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Achterlicht | vier witte LED |
| Oorsprong | China |
| Actief gebied | 36,72 mm × 48,96 mm |