| Piksel düzenlemesi | SPI |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Zam | 300cd/m2 |
| Anahat Boyutu | 54,48(Y)x84,71(D)x3,40(D) (mm) |
| Operasyon sıcaklığı | -20 ~ +70 |
| Anahat Boyutu | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Çözünürlük | 240*320 Piksel |
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Kişiselleştirilebilir) |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran boyutu | 2,2 inç |
| teknoloji | LCD |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Görüş Açısı | Saat 12:00 |
| Renkler | 262K |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Parlaklık | 420 cd/m² |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | tüm görüş açısı, IPS |
| Bağlayıcı | ZIF |
| Arayüz | RGB+SPI (MIPI arayüzü isteğe bağlı) |
| Ekran Boyutu | 4 inç |
| LCD tipi | TN, pozitif |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı Aralığı | -30 ila +80℃ |
| Ekran Boyutu | 58(Y)*41,56(G)*4,5(T)mm Veya Özel Boyut |
| Ekran modu | Pozitif, Transflektif |
| Nokta sayısı | 128x64 nokta |
| Renkler | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ 70 |
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Boyut | 5 inç |
| Aktif alan | 62,10(Y)x110,40(D) |
| Boyutlar | 65,8 X 36,8 X 6,2 mm |
|---|---|
| Görüntüleme Boyutu | 53,0 X 24,6 mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Görüş açısı | 6:00 |
| FPC Bağlantısı | 10 iğne |
| TFT Aktif Alanı | 48,96*73,44 |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Piksel yapılandırması | R.G.B. Dikey Şerit |
| Arka Aydınlatma Parlaklığı | 220 CD/m2 |
| LCD tipi | STN Pozitif |
| LCD tipi | STN, Pozitif |
|---|---|
| Arka ışık | LED arka ışık |
| Modül Boyutu | 79.05 x 39.5 x 8.24 mm |
| Görüş Açısı | Saat 6 |
| Denetleyici | S6B0724 |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ekran tipi | TFT |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Ekran modu | Normal Beyaz |
| Kontrast oranı | 1000: 1 |