| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
|---|---|
| Aanraakscherm | Met |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Grootte van de module (W*H*T) | 70,6*203,48*4,6 |
| Maat | 7,84 inch |
| Maat | 10" TFT |
|---|---|
| Driver IC | Hx8282a+Hx8696a |
| Schermtype | Tft |
| Interfacetype | RGB |
| Achterlicht | 39-matrijzen wit LED-licht |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Helderheid | Aanpasbaar |
| LCD-type | Tft |
| technologie | LCD-scherm |
| Connectiviteit | SPI |
| Verbinden | Pin |
|---|---|
| Aanraakscherm | CTP |
| Interfacetypen | RGB |
| Lichtbron | LED |
| producttype | TFT LCD-scherm |
| Touch-technologie | RTP |
|---|---|
| Luminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
| Overzichtsafmetingen | 164,9x100x6,8 mm |
| DOT-matrix | 800 x RGB x 480 |
| Schermtype | TFT |
| Type achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| FPC-verbinding | 51 pinnen |
| Interface | RGB |
| Maat | 4 inch |
| Touchscreen | RTP |
| Producttype | tft-lcd-scherm |
|---|---|
| Pin -nummer | 50 pincode |
| Maat | 7 inch |
| Bedrijfstemperatuur | – 20℃ aan +70℃ |
| Kijkhoek | Alle |
| Interface | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Aanraakscherm | Zonder touchscreen (aanpasbaar) |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| LCD-type | Tft |
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
| touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Schermgrootte | 3.5 inch |
| oplossing | 320x480 punten |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Afmetingen | 84.0 x 84.0 x 3.05 mm |
|---|---|
| Kijkhoek | alle gezichtshoeken, IPS |
| Kleuren | 262K |
| Producttype | tft-lcd-scherm |
| Schermtype | lcd-tft |