| Verbindingsweg | Pin, zebra of fpc |
|---|---|
| Spanning | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| Aandrijfmethode | 1/65 plicht, 1/9 bias |
| Kijkhoek | 6 uur of 12 Uur |
| Afmetingen | Aangepast |
| Weergavegrootte weergave | 83 (H) * 76 (B) * 1,1 mm (T) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10~60℃ |
| Rijmethode | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Afmetingen | Aanpasbaar |
| Segment | 7-segmentendisplay |
| Afbeeldingsgrootte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Kleur weergeven | Zwart-wit |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
| kijkhoek | Breed |
| Pinnen nummer | 7 pinnen |
|---|---|
| paneeltype | LCD-scherm |
| Interface | SPI |
| Omtrekgrootte | 27,5(H) x 39,0(V) x 11,3(D) mm |
| Touchscreen | aangepast |
| Schermgrootte | Aangepast |
|---|---|
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| touchscreen | Aangepast |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C ~ 70 ° C |
| Weergavemodus | Negatief |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
|---|---|
| Pin -nummer | speld 18 |
| Actief gebied | 48.60(W) x64.80 (H) (mm) |
| touchscreen | Aangepast |
| Omtrekgrootte | 54,0(B)x77,4(H)x2,4(T)(mm) |
| naam | Monochroom LCD-scherm |
|---|---|
| Aantal tekens | 16 tekens x 2 lijnen |
| Controleur | SED1520 of gelijkwaardig. |
| Stipveld | 0.6mm(L) *0.49mm(W) |
| modulegrootte | 84,0 (B) ´ 44,0 (H) ´ 9,3 max (D) |
| Technologie | Tft |
|---|---|
| touchscreen | CTP/RTP |
| AA-formaat | 51.84 ((H) * 86.4 ((V) |
| Pixelarrangement | RGB-strook |
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| Pixelarrangement | SPI |
|---|---|
| Weergavetype | TFT |
| Luminace | 300cd/m2 |
| Overzichtsdimensie | 54,48(H)x84,71(V)x3,40(T) (mm) |
| Operatie Temp | -20 ~ +70 |
| Schuilplaats | 1000 CD/M2 |
|---|---|
| Verbinding | ZIF |
| Actief gebied | 137.47 ((W) x 77.23 ((H) (mm) |
| oplossing | 1024x600 pixels |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |