| Bağlantı yolu | Pin, zebra veya fpc |
|---|---|
| Gerilim | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| Tahrik yöntemi | 1/65 Görev, 1/9 sapma |
| Görüş Açısı | Saat 6 yönünde veya saat 12 yönünde |
| Boyutlar | Özelleştirilmiş |
| Anahat boyutunu görüntüle | 83 (Y) * 76 (G) * 1,1 mm (T) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10~60°C |
| Sürüş yöntemi | 1/4 görev 1/3 önyargı |
| Boyutlar | Özelleştirilebilir |
| bölüm | 7 segment ekran |
| Ekran Boyutu | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Renk Göster | tek renkli |
| Özelleştirme Seçenekleri | özelleştirilebilir |
| Görme açısı | Geniş |
| Pim numarası | 7 pim |
|---|---|
| paneli tipi | LCD |
| Arayüz | SPI |
| Anahat Boyutu | 27,5(Y) x 39,0(D) x 11,3(D) mm |
| Dokunmatik ekran | özelleştirilmiş |
| Ekran Boyutu | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ~ 70 ° C |
| Ekran modu | Negatif |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
|---|---|
| Pin numarası | 18 pim |
| Aktif alan | 48.60 ((W) x64.80 (H) (mm) |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Anahat Boyutu | 54,0(G)x77,4(Y)x2,4(D)(mm) |
| isim | Tek Renkli Lcd Ekran |
|---|---|
| Karakter sayısı | 16 Karakter X 2 Satır |
| Denetleyici | SED1520 veya eşdeğeri. |
| Nokta | 0.6mm (L)*0.49mm (W) |
| Modül Boyutu | 84.0 (w) ´ 44.0 (h) ´ 9.3 maks (t) |
| Teknoloji | TFT |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | CTP/RTP |
| AA Boyutu | 51.84 ((H) * 86.4 ((V) |
| Piksel düzenlemesi | RGB Şerit |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Piksel düzenlemesi | SPI |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Zam | 300cd/m2 |
| Anahat Boyutu | 54,48(Y)x84,71(D)x3,40(D) (mm) |
| Operasyon sıcaklığı | -20 ~ +70 |
| Parlaklık | 1000 CD/M2 |
|---|---|
| Bağlantı | ZIF |
| Aktif alan | 137,47(G) x 77,23(Y) (mm) |
| çözünürlük | 1024x600 Piksel |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |