| Sposób połączenia | PIN, Zebra lub FPC |
|---|---|
| Woltaż | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| Metoda napędu | 1/65 Obowiązek, 1/9 stronniczości |
| Kąt widzenia | 6:00 lub 12:00 |
| Wymiary | Dostosowane |
| Rozmiar konturu wyświetlania | 83 (wys.) * 76 (szer.) * 1,1 mm (gł.) |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10 ~ 60 ℃ |
| Metoda jazdy | 1/4 obowiązku 1/3 stronniczości |
| Wymiary | Możliwość dostosowania |
| Człon | Wyświetlacz 7 segmentów |
| Rozmiar wyświetlacza | Dostosowywalne |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -20°C do 70°C |
| Kolor wyświetlacza | Monochromia |
| Opcje dostosowywania | Dostosowywalne |
| Kąt widzenia | Szeroki |
| Liczba pinów | 7 pinów |
|---|---|
| typ panelu | LCD |
| Interfejs | SPI |
| Rozmiar konturu | 27,5 (wys.) x 39,0 (pion.) x 11,3 (gł.) mm |
| Ekran dotykowy | dostosowane |
| Rozmiar ekranu | Dostosowane |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Temperatura pracy | -20 ° C ~ 70 ° C. |
| Tryb wyświetlania | Negatywny |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
|---|---|
| Numer pin | 18 pinów |
| Obszar aktywny | 48,60(szer.) x 64,80(wys.) (mm) |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Rozmiar konturu | 54,0 (szer.) x 77,4 (wys.) x 2,4 (gł.) (mm) |
| nazwa | Monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Liczba znaków | 16 znaków x 2 linie |
| Kontroler | SED1520 lub równoważny. |
| Pitch kropki | 0,6 mm (l)*0,49 mm (w) |
| rozmiar modułu | 84,0 (w) ´ 44,0 (h) ´ 9,3 Max (t) |
| Technologia | Tft |
|---|---|
| Ekran dotykowy | CTP/RTP |
| Rozmiar AA | 51.84 ((H) * 86.4 ((V) |
| Układ pikseli | Pasek RGB |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Układ pikseli | SPI |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Luminace | 300cd/m2 |
| Wymiar zarysu | 54,48 (wys.) x 84,71 (szer.) x 3,40 (gł.) (mm) |
| Temp operacji | -20 ~ +70 |
| Luminance | 1000 CD/m2 |
|---|---|
| Połączenie | ZIF |
| Obszar aktywny | 137,47 (szer.) x 77,23 (wys.) (mm) |
| rezolucja | 1024x600 pikseli |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |