| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz LCD HTN |
|---|---|
| obszar wyświetlania | 95mm (dł.) * 50mm (szer.) |
| Zakres temperatur przechowywania | -30°C do 80°C |
| Tryb wyświetlania | HTN ujemny |
| Interfejs | Szpilka |
| Technologia wyświetlania | LCD |
|---|---|
| Łączyć | Szpilka |
| Rozmiar konturu | 50,80 x 30,48 |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Jasność | 250 cd/m2 |
|---|---|
| obszar wyświetlania | 114,0 (w) ´ 64,0 (h) |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Kontroler | T6963c lub equ. |
| Typ interfejsu | HDMI, VGA |
| Temperatura pracy | -20~+70℃ |
|---|---|
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Rodzaj paneli | Wyświetlacz LCD IPS TFT |
| Opcja TP | O pojemnościowym panelu dotykowym |
| Luminacja | 250cd/m2 |
| Interfejs | 4-przewodowy SPI |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Normalnie czarny |
| Wymiar konturowy | 50.00x69.20x2.30 mm |
| Kierowca lC | ST7789V |
| Rozmiar ekranu | 2,8" |
| Rozmiar ekranu | 9 cali |
|---|---|
| Obszar aktywny | 198 (wys.) x 111,696 (szer.) mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ ekranu | Tft |
| Numer pinów | 50 PIN-ów |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Numer pinów | 14 PINÓW |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Tryb wyświetlania | WA, negatywny |
| Rozmiar modułu | 42,0 (szer.)* 47,6 (wys.)* 2,1 (gł.) mm |
| Interfejs | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Kierunek oglądania | Wszystko |
| Rozmiar piksela | 0,18 (h) x0.18 (v) |
| Wymiary | 50.00x69.20x2.30 |
| Kolor wyświetlacza | 262 tys |
| Rozmiar konturu | Dostosowane |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Wyświetl kierunek | 6 |
| Metoda jazdy | 1/4 Obowiązek, 1/3 Uprzedzenie |
| Tło | Kolor czarny Biała dioda LED |
| Rezolucja | dostosowane |
|---|---|
| Kolor tła | Biały |
| Zarys Wymiar | 113 (w)* 75 (h)* 2.8 (t) mm |
| Woltaż | 3,6 V |
| Łączność | PIN, 40 liczb |