| Ekran Tipi | HTN LCD Ekran |
|---|---|
| görüş alanı | 95mm (U) * 50mm (G) |
| Depolama Sıcaklık Aralığı | -30°C ila 80°C |
| Ekran modu | HTN negatif |
| Arayüz | PIN |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
|---|---|
| Bağlamak | PIN |
| Anahat Boyutu | 50,80x30,48 |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
|---|---|
| görüş alanı | 114.0 (w) ´ 64.0 (h) |
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Denetleyici | T6963C veya Equ. |
| Arayüz türü | HDMI, VGA |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+70℃ |
|---|---|
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Panel Türü | IPS TFT LCD Ekran |
| TP seçeneği | Kapasitif dokunmatik panelli |
| Parlaklık | 250cd/m2 |
| Arayüz | 4 telli SPI |
|---|---|
| Ekran modu | Normalde Siyah |
| Anahat boyutu | 50.00x69.20x2.30mm |
| Sürücü lC | ST7789V |
| Ekran Boyutu | 2,8" |
| Ekran Boyutu | 9 inç |
|---|---|
| Aktif alan | 198 (Y) x 111,696(D)mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran türü | TFT |
| Pim numarası | 50 PIN |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Pim numarası | 14PİN |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Ekran modu | VA, negatif |
| modül boyutu | 42,0(G)* 47,6(Y)* 2,1(D) mm |
| Arayüz | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Tüm |
| Piksel Boyutu | 0.18 (h) x0.18 (v) |
| Boyutlar | 50.00x69.20x2.30 |
| Ekran Rengi | 262K |
| Anahat Boyutu | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Yönü Görüntüle | Saat 6 |
| Sürüş yöntemi | Tanrı'nın Sözü Canlıdır, 1 / 4 |
| Arka plan | Siyah Renkli Beyaz Led |
| Çözünürlük | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Arka plan rengi | Beyaz |
| Anahat boyutu | 113 (w)* 75 (h)* 2.8 (t) mm |
| Gerilim | 3.6 V |
| Bağlantı | Pin, 40 sayı |