| Weergavetype | HTN LCD-scherm |
|---|---|
| Kijkgebied | 95 mm (L) * 50 mm (B) |
| Opslagtemperatuurbereik | -30 ° C tot 80 ° C |
| Weergavemodus | HTN negatief |
| Interface | Pin |
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
|---|---|
| Verbinden | Pin |
| Omtrekgrootte | 50,80 x 30,48 |
| Maat | Aangepast |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Helderheid | 250 Cd/m2 |
|---|---|
| Kijkgebied | 114.0(W) ́ 64.0(H) |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Controleur | T6963C of EQU. |
| interfacetype | HDMI, VGA |
| Bedrijfstemperatuur | -20~+70℃ |
|---|---|
| Achterlichttype | LED |
| Paneeltype | IPS de Vertoning van TFT LCD |
| Tp Optie | met capacitieve aanraakpaneel |
| Verlichting | 250 cd/m2 |
| Interface | 4draads SPI |
|---|---|
| Weergavemodus | Normaal zwart |
| Overzichtsdimensie | 50,00x69.20x2.30mm |
| Bestuurder lC | ST7789V |
| Schermgrootte | 2.8“ |
| Schermgrootte | 9 inch |
|---|---|
| Actief gebied | 198 (H) x 111,696 (V) mm |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Schermtype | Tft |
| PINN -nummer | 50 pinnen |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| PINN -nummer | 14 PENNEN |
| Display -technologie | LCD |
| Weergavemodus | VA, verbied |
| modulegrootte | 42,0(B)* 47,6(H)* 2,1(T) mm |
| Interface | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Richting bekijken | Alle |
| Pixelgrootte | 0,18 (h) x0.18 (v) |
| Afmetingen | 50,00x69.20x2.30 |
| Kleur weergeven | 262K |
| Omtrekgrootte | Aangepast |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Bekijk richting | 6 uur |
| Rijmethode | Wat is de rol van Jehovah? |
| Achtergrond | Zwarte kleur witte led |
| Oplossing | aangepast |
|---|---|
| Achtergrond kleur | Wit |
| Overzichtsdimensie | 113 (w)* 75 (h)* 2.8 (t) mm |
| Spanning | 3.6 V |
| Connectiviteit | Pin, 40 nummers |