| نوع نمایشگر | نمایشگر HTN LCD |
|---|---|
| منطقه مشاهده | 95mm ( L ) * 50mm ( W ) |
| محدوده دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| حالت نمایش | HTN منفی |
| رابط | سنجاق |
| فناوری نمایش | ال سی دی |
|---|---|
| اتصال | سنجاق |
| اندازه طرح کلی | 50.80 x 30.48 |
| اندازه | سفارشی |
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| روشنایی | 250 سی دی بر متر مربع |
|---|---|
| منطقه مشاهده | 114.0 (W) 64.0 ´ (ساعت) |
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| کنترل کننده | T6963C یا Eque. |
| نوع رابط | HDMI ، VGA |
| دمای کار | -20 ~ 70 ℃ |
|---|---|
| نوع نور پس زمینه | هدایت شده |
| نوع پنل | نمایشگر IPS TFT LCD |
| گزینه TP | با پنل لمسی ظرفیت |
| لومیناس | 250cd/m2 |
| رابط | 4 سیم SPI |
|---|---|
| حالت نمایش | به طور معمول سیاه |
| بعد طرح کلی | 50.00x69.20x2.30mm |
| راننده Lc | ST7789V |
| اندازه صفحه نمایش | 2.8 اینچ |
| اندازه صفحه نمایش | 9 اینچ |
|---|---|
| منطقه فعال | 198 (ساعت) x 111.696 (v) میلی متر |
| نوع نور پس زمینه | رهبری منجر به |
| نوع صفحه نمایش | TFT |
| شماره پین | 50 پین |
| نوع نور پس زمینه | رهبری منجر به |
|---|---|
| شماره پین | 14 پین |
| فناوری نمایش | ال سی دی |
| حالت نمایش | VA، منفی |
| اندازه ماژول | 42.0 (W) * 47.6 (H) * 2.1 (T) میلی متر |
| رابط | MCU 8/16 بیت |
|---|---|
| جهت مشاهده | همه |
| اندازه پیکسل | 0.18 (ساعت) x0.18 (v) |
| ابعاد | 50.00x69.20x2.30 |
| رنگ نمایش | 262 هزار |
| اندازه طرح ریزی | سفارشی |
|---|---|
| نوع نور پس زمینه | رهبری کرد |
| مشاهده جهت | ساعت 6 |
| روش رانندگی | 1/4 وظیفه، 1/3 تعصب |
| پس زمینه | رنگ مشکی سفید LED |
| وضوح | سفارشی |
|---|---|
| رنگ پس زمینه | سفید |
| ابعاد طرح | 113 (w)* 75 (h)* 2.8 (t) mm |
| ولتاژ | 3.6 ولت |
| اتصال | پین ، 40 شماره |