| naam | aangepast lcd-paneel |
|---|---|
| LCD-type | Tn Positief |
| Verbinding | FPC, 50 nummers |
| Bergingstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Aandrijvingsvoltage | 3.0V |
| naam | TFT-LCD-paneel |
|---|---|
| Achterlichttype | LED |
| Bedrijfstemperatuur | -20~+70℃ |
| kijkhoek | Vrij |
| Type scherm | Vlak |
| Naam | LCD-scherm met 8x2 tekens |
|---|---|
| Controleur | S6B0069 of gelijkwaardig |
| Kleur weergeven | Wit |
| Rijschema | Gezondheid en gezondheid, 1/14 |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| Optimale resolutie | 800*1280 |
| Invoerspanning | 2.8 ~ 3.3V |
| Bekijk richting | alle |
| Product | 8 inch kleurendisplay |
| Opslagtemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
|---|---|
| Weergavemodus | Aangepast |
| Kijkhoek | Aanpasbaar |
| Aantal segmenten | Aangepast |
| Werk temperatuur | 0~+50℃ |
| naam | Monochroom LCD-scherm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| Opslagtemp | -30- 80 graden |
| Bekijk Engel | 6 uur |
| DOT | 160*128 |
| Actief gebied | 95.04 ((W) × 53.856 ((V) mm |
|---|---|
| LED-levensduur | 50000 uur |
| Helderheid | 250 nits |
| product | 4.3 inch IPS TFT LCD display |
| LOGICAvoltage | 2.5V-3.3V |
| Connectoren | Pin, 40 nummers |
|---|---|
| LCD Polarisator | Overdraag |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Spanning | 4.5 V |
| Overzichtsdimensie | 151 (w)* 92 (h)* 2.8 (t) mm |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | Wit |
| Type connector | Pin (aangepast) |
| VA-maat | 105(B)* 51(H) mm |
| Weergavemodus | VA, verbied |
| Productietechnologie | Tandwiel |
|---|---|
| Bindingsmodus | Tandwiel |
| Contactor | FPC |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C TOT + 50°C, -10°C TOT + 60°C, -20°C TOT + 70°C, |
| Spanning | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |