| Adı | Özel LCD panelli |
|---|---|
| LCD Tipi | Tn Pozitif |
| Bağlantı | FPC, 50 numara |
| Depolama sıcaklığı | -10~+60℃ |
| Sürücü gerilimi | 3.0V |
| Adı | tft lcd paneli |
|---|---|
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+70℃ |
| Görme açısı | Özgür |
| Ekran Tipi | düz |
| İsim | 8x2 karakter LCD ekranı |
|---|---|
| Denetleyici | S6B0069 veya eşdeğeri |
| Ekran Rengi | Beyaz |
| Sürüş planı | 1/160 görev, 1/14 önyargı |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Optimum Çözünürlük | 800*1280 |
| Giriş voltajı | 2.8 ~ 3.3V |
| Yönü Görüntüle | Tümü |
| Emtia | 8 inç renkli ekran |
| Saklama sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
|---|---|
| Ekran modu | Gelenek |
| Görüntüleme açısı | Özelleştirilebilir |
| Segment Sayısı | Gelenek |
| Sıcaklığı Çalıştır | 0~+50°C |
| isim | Tek Renkli Lcd Ekran |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -30- 80 Degreee |
| Melek görünümü | Saat 6 |
| Nokta | 160*128 |
| Aktif alan | 95.04 (W) × 53.856 (v) mm |
|---|---|
| LED ömrü | 50000 Saat |
| Parlaklık | 250 nit |
| Ürün | 4.3 İnç IPS TFT LCD Ekran |
| Mantıksal Voltaj | 2.5V-3.3V |
| Konektörler | Pin, 40 sayı |
|---|---|
| LCD Polarizörü | İletken |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Gerilim | 4,5 volt |
| Anahat boyutu | 151 (w)* 92 (h)* 2.8 (t) mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Arka ışık | Beyaz |
| Bağlayıcı tipi | PIN (Özelleştirilmiş) |
| VA boyutu | 105(G)* 51(Y) mm |
| Ekran modu | VA, negatif |
| Üretim teknolojisi | Çark çarkı |
|---|---|
| Bağlama modu | Çark çarkı |
| Kontaktör | FPC |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C ila +50°C,-10°C ila +60°C,-20°C ila +70°C, |
| Gerilim | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |