| LED αριθμός | 3LEDS |
|---|---|
| τροφοδοτικό | 2,8V |
| Κατεύθυνση προβολής | 12 η ώρα |
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| IC προγράμματος οδήγησης | ΣΤ7789T3 |
| Διασύνδεση | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | Όλα |
| Μέγεθος pixel | 0.18 (h) x0.18 (v) |
| Διαστάσεις | 50.00x69.20x2.30 |
| Χρώμα οθόνης | 262 Χιλ |
| Ενεργή περιοχή | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία Peration | -20~+70 |
| Τύπος | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Προβολή κατεύθυνσης | Όλα |
| Χρώμα | Πλήρες χρώμα |
| Κουκκίδα | 0.0975*0.0975 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| μέγεθος μονάδας | 44 × 44 × 3,09 χιλιοστά |
| Φώτα LED για φώτα πίσω | 2 LEDS |
| Διασύνδεση | SPI 4 Γραμμική διεπαφή BIT |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 0.96 ίντσες |
| Αριθμός καρφίτσες | 24 καρφίτσες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Ψήφισμα | 80*160 Pixels |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 cd/m2 (νίτσες) |
|---|---|
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
| Διάταξη εικονοστοιχείων | Κάθετη λωρίδα RGB |
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Ενεργή περιοχή | 61,56(H)x109,53(V) |
| Οθόνη αφής | Προαιρετική αντίσταση ή χωρητική αφή |
|---|---|
| Καλύψτε τη διάσταση γυαλιού | Προσαρμόσιμο |
| Μέγεθος οθόνης | 2.2 ίντσες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως 70 °C |
| Φωτεινότητα | 800 Cd/m2 |
| Διασύνδεση | Mipi 2lane |
|---|---|
| Μέγεθος VA | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Κατεύθυνση προβολής | 9 η ώρα |
| Ψήφισμα | 480 * 640 κουκκίδες |
| Τύπος LCD | CTP |
| Μέγεθος οθόνης | 4 ίντσες |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | Όλη η γωνία θέασης ((80/80/80/80) |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Διασύνδεση | Mipi |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
| FPC | 15pin |
|---|---|
| Λάμψη | 250 CD/m² |
| LED αριθμός | 3LEDS |
| Ενεργή περιοχή LCD | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
| Χρώμα | Πλήρες χρώμα |