| LED -nummer | 3les |
|---|---|
| voeding | 2,8 V |
| Richting bekijken | 12 uur |
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| Bestuurder IC | ST7789T3 |
| Interface | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Richting bekijken | Alle |
| Pixelgrootte | 0,18 (h) x0.18 (v) |
| Afmetingen | 50,00x69.20x2.30 |
| Kleur weergeven | 262K |
| Actief gebied | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
|---|---|
| Perationtemperatuur | -20~+70 |
| Type | LCD-scherm |
| Richting bekijken | Alle |
| Kleur | Volledige kleur |
| Stipveld | 0.0975*0.0975 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| modulegrootte | 44 × 44 × 3,09 mm |
| LED-achterlicht | 2 LED's |
| Interface | SPI 4 Lijn BIT-interface |
| Touchscreen | NEE |
|---|---|
| Schermgrootte | 0.96 inch. |
| PINN -nummer | 24 pinnen |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Oplossing | 80 x 160 pixels |
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Kleuren | 262K |
| Pixelarrangement | RGB verticale streep |
| aspectverhouding | 16:9 |
| Actief gebied | 61,56(H)x109,53(V) |
| Touchscreen | Optionele resistieve of capacitieve aanraking |
|---|---|
| Bedek de glazen dimensie | Aanpasbaar |
| Schermgrootte | 2.2 inch |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot 70 °C |
| Luminantie | 800 CD/m2 |
| Interface | MIPI 2lane |
|---|---|
| VA-maat | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Richting bekijken | 9 uur |
| Oplossing | 480 * 640 punten |
| LCD-type | CTP |
| Schermgrootte | 4 inch |
|---|---|
| Richting bekijken | Alle gezichtshoeken ((80/80/80/80) |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Interface | MIPI |
| Achtergrondverlichting | 4 LEDs |
| FPC | 15 pin |
|---|---|
| Helderheid | 250 cd/m² |
| LED -nummer | 3les |
| LCD Actief gebied | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
| Kleur | Volle kleur |