| LCD -modus | Overdraag |
|---|---|
| Applicatie | Industrieel, consument |
| Maat | 7 inch |
| TFT-interface | HDMI, USB |
| VA-maat | 154,08 * (H) * 85,92 (B) mm |
| Oplossing | 1920 X RGB X 1080 |
|---|---|
| Helderheid | 1500 cd/m² |
| Overzichtsdimensie | 365,72x220,39x12,5 |
| ContrastRatio | 800:1 |
| DisplaySize | 15,6 inch |
| Interface | HDMI, VGA |
|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| LCD-rijmethode | 1/65 belasting, 1/9 Bias, 3,0 V |
| Type scherm | STN, positief, transreflectief |
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
|---|---|
| Pinnen nummer | 40 pinnen |
| Helderheid | 200cd/m2 - 1000cd/m2 |
| Bestuurder Ic | ST7282 |
| Bedek de glazen dimensie | Aanpasbaar |
| Kijkhoek | 12 uur |
|---|---|
| Helderheid | 300 cd/m2 ((nits) |
| DisplaySize | 2,4 inch |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Interface | SPI (kan worden aangepast) |
| Pinnen | 50 pinnen |
|---|---|
| Modulegrootte | 120.7 ((L) X 76.3 ((W) X 2.8 ((T) mm |
| Contrastverhouding | 800:1 |
| Interfacetypen | RGB |
| Verbinding | Plugging / ZIF |