| Λειτουργία LCD | Μεταβιβαστικός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικό, Καταναλωτικό |
| Μέγεθος | 7 ίντσες |
| Διεπαφή TFT | HDMI, USB |
| Μέγεθος VA | 154,08 * ( Υ ) * 85,92 ( Π ) χλστ |
| Ψήφισμα | 1920 Χ RGB Χ 1080 |
|---|---|
| Λάμψη | 1500 cd/m² |
| Διάσταση περιγράμματος | 365,72x220,39x12,5 |
| ContrastRatio | 800:1 |
| Μέγεθος οθόνης | 15,6 ίντσες |
| Διασύνδεση | HDMI, VGA |
|---|---|
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Μέθοδος οδήγησης LCD | 1/65 Καθήκον, 1/9 Προκατάληψη, 3.0V |
| Τύπος οθόνης | ΣΤΝ, θετικό, διαφωτιστικό |
| Τεχνολογία εμφάνισης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Αριθμός καρφιτσών | 40 καρφίτσες |
| Λάμψη | 200cd/m2 - 1000cd/m2 |
| Πρόγραμμα οδήγησης Ic | ST7282 |
| Καλύψτε τη διάσταση γυαλιού | Προσαρμόσιμο |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
|---|---|
| Λάμψη | 300 cd/m2 (νίτσες) |
| Μέγεθος οθόνης | 2,4 ίντσες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Διεπαφή | SPI (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Καρφίτσες | 50 ακίδες |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας | 120.7(L) X 76.3(W) X 2.8(T) mm |
| Αναλογία αντίθεσης | 800:1 |
| Τύποι διασύνδεσης | RGB |
| Σύνδεση | Συμπλέκτης / ZIF |