| LCD Modu | İletken |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel, Tüketici |
| Boyut | 7 inç |
| TFT Arayüzü | HDMI, USB |
| VA boyutu | 154,08 * (Y) * 85,92(G) mm |
| Çözünürlük | 1920 x RGB x 1080 |
|---|---|
| Parlaklık | 1500 cd/m² |
| Anahat Boyutu | 365,72x220,39x12,5 |
| KontrastRatio | 800:1 |
| Ekran Boyutu | 15,6 inç |
| Arabirim | HDMI, VGA |
|---|---|
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| LCD sürüş yöntemi | 1/65 görev, 1/9 önyargı, 3.0V |
| Ekran Tipi | STN, pozitif, transflektif |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
|---|---|
| Pim numarası | 40 Pin |
| Parlaklık | 200cd/m2 - 1000cd/m2 |
| Sürücü IC | ST7282 |
| Kapak Camı Ölçüsü | Özelleştirilebilir |
| Görüş Açısı | saat 12 |
|---|---|
| Parlaklık | 300 cd/m2(nit) |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Arayüz | SPI (Özelleştirilebilir) |
| Pimler | 50 PIN |
|---|---|
| Modül Boyutu | 120,7(Uzunluk) X 76,3(G) X 2,8(D) mm |
| Kontrast Oranı | 800:1 |
| Arayüz türleri | RGB |
| Bağlantı | Bağlantı / ZIF |