| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Luminancja powierzchni | 500 cd/m2 (konfigurowalny) |
| Liczba pinów | 40 pinów |
| Kąt widzenia | IPS, wszystkie kąty widzenia |
| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (możliwość dostosowania) |
|---|---|
| Numer pin | 40PIN |
| Połączenie | Typ złącza FPC |
| Typy interfejsów | RGB |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Interfejs | 4-przewodowy SPI |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Normalnie czarny |
| Wymiar konturowy | 50.00x69.20x2.30 mm |
| Kierowca lC | ST7789V |
| Rozmiar ekranu | 2,8" |
| Interfejs | 3line SPI + 18bit RGB |
|---|---|
| Zobacz kierunek | Bezpłatny |
| Typ LCD | AMOLED, zwykle czarny |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Powierzchnia Luminancee | 250 nitów |
| Interfejs | 30-stykowe interfejs EDP |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 15,6 cala |
| Zabarwienie | 16,7 mln |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 (konfigurowalna) |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
| Ekran dotykowy | nie |
|---|---|
| Jasność | 220 cd/m2 |
| Wymiary | 105,5 (w) mm x 67,2 (h) mm x 3,95 (d) mm |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Kąt widzenia | Godzina szósta |
| Tryb LCD | Transmisyjny |
|---|---|
| dotykać | RTP |
| Wyświetl kolory | 16,7m |
| Wielkość VA | 154 mm * 57 mm |
| Moc rozdzielcza | 800*320 |
| Kąt widzenia | 12:00 |
|---|---|
| Wymiary | 42,72 (szer.) x 59,46 (wys.) x 2,34 (gł.) |
| Luminance | 400 cd/m2 |
| Rezolucja | 240*320 pikseli |
| Połączenie | Wtyczka |
| Typ ekranu | Tft |
|---|---|
| Kąt oglądania | Wszystko |
| Obszar aktywny | 70,08 (W) X52.56 (h) mm |
| Pitch kropki | 219 (w) x219 (h) um |
| Temperatura przechowywania | -30 ~+70 ℃ |
| Rozmiar ekranu | 9 cali |
|---|---|
| Obszar aktywny | 198 (wys.) x 111,696 (szer.) mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ ekranu | Tft |
| Numer pinów | 50 PIN-ów |