| nazwa | Mały wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Jasność | 300 CD/M2 |
| Słowa kluczowe | Wyświetlacz LCD o pojemności 2,95 cala |
| Układ scalony sterownika | ST7701S |
| Szczegóły pakowania | Karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-4 tygodnie |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 300000/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Optymalna rozdzielczość | 800*1280 |
| Napięcie wejściowe | 2,8 ~ 3,3 V. |
| Wyświetl kierunek | Wszystko |
| Towar | 8 -calowy wyświetlacz kolorów |
| Ogólne wymiary | 34,3 × 45,5 × 3,8 mm |
|---|---|
| typ panelu | LCD |
| Typy interfejsów | I2C |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do +85 ℃ |
| Jasność | 60 cd/m2 |
| Surface Lumiannce | 450/CD |
|---|---|
| Rozmiar LCD | 2,1 cala |
| Towar | 1.3 cali wyświetlacz TFT LCD |
| Rozdzielczość LCD | 480x480 punktów |
| Wymiar konturowy | 69,19-71,74*2,45mm |
| Kierunek oglądania | 80° / 80° / 80° / 80° (szeroki widok IPS) |
|---|---|
| Ekran dotykowy | RTP |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Rozmiar ekranu | 2,4 cala |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
|---|---|
| Numer pin | 18 pinów |
| Obszar aktywny | 48,60(szer.) x 64,80(wys.) (mm) |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Rozmiar konturu | 54,0 (szer.) x 77,4 (wys.) x 2,4 (gł.) (mm) |
| Rozmiar wyświetlacza | 4,3 cala |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typy interfejsów | RGB |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Tryb wyświetlania | Normalny biały |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Rozmiar ekranu | 2,8 cala |
| Wyświetl kierunek | Wszystko |
| Typ dostawcy | Producent |
| Typy interfejsów | Wejście cyfrowe LVDS |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Łączyć | Podłączanie |
| Rozmiar ekranu | 8,0 cali |
| Kąt widzenia | 170° (CR≥10) |