| naam | Kleine LCD Vertoning |
|---|---|
| Weergavetype | TFT LCD |
| Helderheid | 300 CD/M2 |
| Trefwoorden | 2,95 inch lcd-scherm |
| Bestuurder IC | ST7701S |
| Verpakking Details | Karton |
|---|---|
| Levertijd | 3-47 WEKEN |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 100000/maand |
| Plaats van herkomst | China |
| achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| Optimale resolutie | 800*1280 |
| Invoerspanning | 2.8 ~ 3.3V |
| Bekijk richting | alle |
| Product | 8 inch kleurendisplay |
| Algemene afmetingen | 34,3 × 45,5 × 3,8 mm |
|---|---|
| paneeltype | LCD-scherm |
| Interfacetypen | I2C |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ℃ tot +85 ℃ |
| Luminantie | 60 CD/m2 |
| Oppervlakkelucht | 450/cd |
|---|---|
| LCD -maat | 2,1 duim |
| Product | 1.3 inch TFT LCD-scherm |
| LCD -resolutie | 480x480 punten |
| Overzichtsdimensie | 69,19-71,74*2,45 mm |
| Richting bekijken | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS-breedbeeld) |
|---|---|
| touchscreen | RTP |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Schermgrootte | 2,4 duim |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
|---|---|
| Pin -nummer | speld 18 |
| Actief gebied | 48.60(W) x64.80 (H) (mm) |
| touchscreen | Aangepast |
| Omtrekgrootte | 54,0(B)x77,4(H)x2,4(T)(mm) |
| Weergavegrootte | 4,3 inch |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Interfacetypen | RGB |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Weergavemodus | Normaal wit |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Schermgrootte | 2,8 inch |
| Bekijk richting | alle |
| Leverancierstype | Fabrikant |
| Interfacetypen | LVDS digitale ingang |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Verbinden | Ik sluit aan. |
| Schermgrootte | 8,0 duim |
| Kijkhoek | 170° (CR≥10) |