| Opslagtemperatuur | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Sollicitatie | Consumentenelektronica, slimme wearables, etc. |
| Leverancierstype | Vervaardiging |
| Oplossing | 480 x 480 pixels |
| Richting bekijken | Alle |
| Kijkgebied | Φ101,52 mm |
|---|---|
| LCD-type | TFT LCD |
| LCM -interface | MIPI 4 LANE BIT-interface |
| Dimensie van de moduleschema | 105.6*109.87*2.13 |
| LCD-IC | NV3051F |
| Actief gebied | Aanpasbaar |
|---|---|
| Contrastverhouding | 500: 1 |
| Touchscreen | 4-draads resistief (optioneel/aanpasbaar) |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Modulegrootte | 55.26x84.69x3.35 mm |
|---|---|
| Oplossing | 480x800 |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Interfacetypen | MIPI (aanpasbaar) |
| Drijven IC | NV3041A-01 |
|---|---|
| Schuilplaats | 400cd/m2 |
| Bekijk richting | Alle O'Clock |
| Maat | 4,3 inch |
| Overzichtsdimensie | 105,46x67,10x3,00mm |
| naam | Kleurenlcd Vertoning |
|---|---|
| Type | VA |
| productiecapaciteit | 1000000 stuks/jaar |
| Richting bekijken | Volledige kijkhoek, Volledig zicht |
| Rijmethode | Negatief |
| Kijkhoek | 6 uur |
|---|---|
| Maat | 4,3 inch |
| Oplossing | 480 x 272 pixels |
| Achtergrondverlichting | 10 witte led |
| LCD -type | Tft |
| Interface | 24 -bits RGB -interface |
|---|---|
| Driver IC | OTA5180A |
| LCD -maat | 4.3 inch |
| Kleur | 16M Kleuren |
| Oplossing | 480 × 272 |
| Verzending via | DHL \ UPS \ Fedex \ EMS \ HK Post… enz. |
|---|---|
| Interface | 24-bits RGB-interface |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| naam | LCD vertoningsmodule |
| Grootte van het gebied | 7 inch |
| Kijkhoek | Alle |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| oplossing | 240*240 |
| Pixel drijfelement | a-si tft |
| Trefwoorden | 1.33 inch LCD-scherm |