| Temperatura przechowywania | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Aplikacja | Elektronika konsumpcyjna, inteligentne urządzenia do noszenia itp. |
| Typ dostawcy | Producent |
| Rezolucja | 480 x 480 pikseli |
| Kierunek oglądania | Wszystko |
| obszar wyświetlania | Φ101.52 mm |
|---|---|
| Typ LCD | TFT LCD |
| Interfejs LCM | Interfejs BITOWY MIPI 4 LAN |
| Zarys modułu wymiar | 105,6*109,87*2.13 |
| LCD IC | NV3051F |
| Obszar aktywny | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 500: 1 |
| Ekran dotykowy | 4-przewodowy rezystancyjny (opcjonalnie/konfigurowalny) |
| Jasność | 300 CD/m² |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Rozmiar modułu | 55.26x84.69x3.35 mm |
|---|---|
| Rezolucja | 480x800 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Typy interfejsów | MIPI (konfigurowalny) |
| IC Jazda | NV3041A-01 |
|---|---|
| Luminance | 400CD/M2 |
| Wyświetl kierunek | Całą godzinę |
| Rozmiar | 4,3 cala |
| Zarys Wymiar | 105,46 x 67,10 x 3,00 mm |
| nazwa | Kolorowy wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ | Va |
| zdolności produkcyjne | 1000000 sztuk/rok |
| Kierunek oglądania | Pełny kąt oglądania, pełny widok |
| Metoda jazdy | Negatywny |
| Kąt oglądania | 6 |
|---|---|
| Rozmiar | 4,3 cala |
| Rezolucja | 480*272 pikseli |
| Podświetlenie | 10 białej diody LED |
| Typ LCD | Tft |
| Interfejs | 24 -bitowy interfejs RGB |
|---|---|
| IC kierowcy | OTA5180A |
| Rozmiar LCD | 4,3 cala |
| Kolor | 16M Kolory |
| Rezolucja | 480x272 |
| Wysyłka wg | Dhl \ ups \ fedex \ ems \ hk post ... itd |
|---|---|
| interfejs | 24-bitowy interfejs RGB |
| Kierunek patrzenia | Godzina szósta |
| nazwisko | Moduł wyświetlacza LCD |
| Rozmiar obszaru wyświetlania | 7 cali |
| Kąt widzenia | Wszystko |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| rezolucja | 240*240 |
| Element jazdy pikseli | A-SI TFT |
| Słowa kluczowe | Wyświetlacz LCD 1,33 cala |