| Zarys Wymiary | 50 mm * 69,20 mm * 2,3 mm |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -30 ~ +80 |
| Rozmiar ekranu | 2,8 CAL |
| Typy sygnałów | 4-wire rezystor TP |
| Opcja TP | z rezystancyjnym panelem dotykowym |
| Ekran dotykowy | NIE |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ LCD | IPS |
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ℃ |
| Łączność | RGB |
| Szpilka | 14 |
|---|---|
| Liczba kropek | 240 (RGB) x 320 |
| typ produktu | TFT LCD |
| Temperatura pracy | -30℃ do +85℃ |
| Zarys Wymiar | 42,72 x 60,26 x 3,05 mm |
| Obszar aktywny | 48,96 (wys.) x 73,44 (pion.) |
|---|---|
| Słowa kluczowe | 2Moduł LCD TFT o pojemności 0,0 cala |
| Typ interfejsu | 4-liniowy SPI |
| Prowadzić | ILI9488 |
| Tryb wyświetlania | Zwykle biały |
| Rezolucja | 480*800 pikseli |
|---|---|
| Typ produktu | Ips TFT ekran LCD |
| Typ ekranu | Tft |
| Rozmiar ekranu | 3,97 cala |
| Interfejs | MCU16 bitów |
| Nazwa | 2,4 -calowy wyświetlacz ekranu LCD TFT |
|---|---|
| Zgodność | Windows, Mac, Linux |
| Kolor Gamut | sRGB 100% |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Czas odpowiedzi | 5 ms |
| Ekran dotykowy | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Czas odpowiedzi | 5 ms |
| Obszar aktywny | 27,72 (w) × 27,72 (h) |
| interfejs | SPI |
| Temperatura robocza | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Rozmiar ekranu | 4 cale |
|---|---|
| Kierunek oglądania | Cały kąt widzenia (80/80/80/80) |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | Mipi |
| Podświetlenie | 4 diody LED |
| Luminancja powierzchni | 400 cd/m² (typowo) |
|---|---|
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Interfejs | 4-przewodowy SPI |
| Kierunek oglądania | 80° we wszystkich kierunkach |
| Rozmiar ekranu | 1,14 cala |
| Luminancja powierzchni | 420 cd/m2 (nity) |
|---|---|
| Wymiary | 570,14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Rozmiar ekranu | 3,97 cala |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |