| Dokunmatik ekran | HAYIR |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | IPS |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Bağlantı | RGB |
| Pin | 14 |
|---|---|
| Nokta sayısı | 240 (RGB) x 320 |
| ürün türü | TFT LCD |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ile +85°C arası |
| Anahat boyutu | 42,72x60,26x3,05 mm |
| Aktif alan | 48,96(Y)x73,44(D) |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | 2.0 inçlik TFT LCD modülü |
| Arayüz türü | 4 Satır SPI |
| Sürmek | ILI9488 |
| Ekran modu | Normalde beyaz |
| Çözünürlük | 480*800 piksel |
|---|---|
| Ürün türü | Ips TFT LCD Ekranı |
| Ekran türü | TFT |
| Ekran Boyutu | 3,97 inç |
| Arayüz | MCU16bit |
| İsim | 2.4 inç TFT LCD ekran ekranı |
|---|---|
| Uyumluluk | Windows, Mac, Linux |
| Renkli gam | %100 sRGB |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Yanıt Süresi | 5 ms |
| dokunmatik ekran | - Evet. |
|---|---|
| Tepki Süresi | 5ms |
| Etkin Alan | 27,72(G)×27,72(Y) |
| Arabirim | SPI |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~ + 70°C |
| Yüzey Parlaklığı | 400 cd/m² (tipik) |
|---|---|
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Arayüz | 4 telli SPI |
| Görüntüleme yönü | 80° her yöne |
| Ekran Boyutu | 1,14 inç |
| Yüzey Parlaklığı | 420 cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Boyutlar | 57,14x96,85x1,95 mm |
| Ekran Boyutu | 3,97 inç |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Ekran Boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Tüm Görüş Açısı(80/80/80/80) |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Arayüz | MIPI |
| Arka ışık | 4 LED |
| görüş alanı | Φ101.52mm |
|---|---|
| LCD Tipi | TFT LCD |
| LCM arayüzü | MIPI 4 ŞERİT BIT Arayüzü |
| Modül anahat boyutu | 105.6*109.87*2.13 |
| LCD IC | NV3051F |