| Schets afmetingen | 50 mm * 69,20 mm * 2,3 mm |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -30 ~ +80 |
| Schermgrootte | 2.8 inch |
| Signaaltypes | 4-draad weerstand TP |
| Tp Optie | met resistief aanraakpaneel |
| Touchscreen | Nee |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| LCD-type | IPS |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Connectiviteit | RGB |
| Pin | 14 |
|---|---|
| Aantal stippen | 240 ((RGB) X 320 |
| producttype | TFT LCD |
| Werktemperatuur | -30°C tot +85°C |
| Overzichtsdimensie | 42,72x60,26x3,05mm |
| Actief gebied | 48,96(H)x73,44(V) |
|---|---|
| Trefwoorden | De Module van 2,0 Duimtft Lcd |
| interfacetype | 4Line SPI |
| Drijfveer | ILI9488 |
| Weergavemodus | Normaal gesproken wit |
| Oplossing | 480 x 800 pixels |
|---|---|
| Producttype | IPS het Scherm van TFT LCD |
| Schermtype | Tft |
| Schermgrootte | 3,97 inch |
| Interface | MCU16 beetje |
| naam | 2.4 inch TFT LCD-scherm |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Windows, Mac, Linux |
| Kleurengamma | SRGB 100% |
| Achtergrondverlichtingstype | LED's |
| Reactietijd | 5 ms |
| Aanraakscherm | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Reactietijd | 5 ms |
| Actief gebied | 27.72 (W) ×27.72 (H) |
| Interface | SPI |
| Werktemperatuur | -20°C tot + 70°C |
| Schermgrootte | 4 inch |
|---|---|
| Richting bekijken | Alle gezichtshoeken ((80/80/80/80) |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Interface | MIPI |
| Achtergrondverlichting | 4 LEDs |
| Oppervlakteluminantie | 400 cd/m² (typisch) |
|---|---|
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Interface | 4-draads spi |
| Richting bekijken | 80° alle richtingen |
| Schermgrootte | 1,14 inch |
| Oppervlakteluminantie | 420 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Afmetingen | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Schermgrootte | 3,97 inch |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |