| görüş alanı | Φ101.52mm |
|---|---|
| LCD Tipi | TFT LCD |
| LCM arayüzü | MIPI 4 ŞERİT BIT Arayüzü |
| Modül anahat boyutu | 105.6*109.87*2.13 |
| LCD IC | NV3051F |
| Aktif alan | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kontrast oranı | 500: 1 |
| Dokunmatik ekran | 4 Telli Rezistif (Opsiyonel/Özelleştirilebilir) |
| Parlaklık | 300 CD/M² |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Modül Boyutu | 55,26x84,69x3,35 mm |
|---|---|
| Çözünürlük | 480x800 |
| Parlaklık | 300 cd/m² |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Arayüz türleri | MIPI (Özelleştirilebilir) |
| Sürüş ic | NV3041A-01 |
|---|---|
| Parlaklık | 400cd/m2 |
| Yönü Görüntüle | tüm saat |
| Boyut | 4.3 İnç |
| Anahat boyutu | 105,46x67,10x3,00 mm |
| isim | Renkli LCD Ekran |
|---|---|
| Tip | Va |
| üretim kapasitesi | 1000000 adet/yıl |
| Görüntüleme yönü | Tam görüntüleme açısı, tam görünüm |
| Sürüş Methoru | Negatif |
| Görüntüleme açısı | Saat 6 |
|---|---|
| Boyut | 4,3 inç |
| Çözünürlük | 480*272 Piksel |
| Arka ışık | 10 beyaz LED |
| LCD tipi | TFT |
| Arayüz | 24 bit RGB arayüzü |
|---|---|
| Sürücü ic | OTA5180A |
| LCD boyutu | 4.3 inç |
| Renk | 16M Renkler |
| Çözünürlük | 480x272 |
| Gönderen | Dhl \ ups \ FedEx \ ems \ hk post ... vb. |
|---|---|
| Arabirim | 24 bitlik RGB arayüzü |
| Görüntüleme yönü | saat 6 |
| Adı | LCD Ekran Modülü |
| Ekran Alanı Boyutu | 7 inç |
| Görüş Açısı | Tüm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| çözünürlük | 240*240 |
| Piksel sürüş elemanı | A-SI TFT |
| Anahtar Kelimeler | 1.33 inç LCD ekran |
| Arabirim | HDMI, VGA |
|---|---|
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| LCD sürüş yöntemi | 1/65 görev, 1/9 önyargı, 3.0V |
| Ekran Tipi | STN, pozitif, transflektif |