| FPC | 15pin |
|---|---|
| Jasność | 250 CD/m² |
| Numer LED | 3leds |
| Obszar aktywny LCD | 27,72 (h)*27,72 (v) mm |
| Kolor | Pełny kolor |
| Szczegóły pakowania | Karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-4 tygodnie |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 300000/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Interfejs | 24-bitowe RGB |
| Napięcie robocze | 3,3 V. |
| Rozmiar modułu | 34,00*43,70*2,5 |
| Kierowca lC | ST7262 |
| Interfejs | RGB |
|---|---|
| Rozmiar | 10,1 cala |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Numer pinów | 40 pinów |
| Tryb LCD | Transmisyjny |
|---|---|
| Aplikacja | Przemysłowy, Konsument |
| Rozmiar | 7 cali |
| Interfejs TFT | HDMI, USB |
| Wielkość VA | 154,08 * (wys.) * 85,92 (szer.) mm |
| Piksel | 0,180 (szer.) × 0,180 (wys.) (mm |
|---|---|
| Interfejs LCD | Pasek RGB |
| Rezolucja | 640 RGB (wys.) x 480 (p.) |
| Opcja TP | z rezystancyjnym panelem dotykowym |
| Typ ekranu dotykowego | Rezystancyjny ekran dotykowy |
| Technologia | Tft |
|---|---|
| Ekran dotykowy | CTP/RTP |
| Rozmiar AA | 51.84 ((H) * 86.4 ((V) |
| Układ pikseli | Pasek RGB |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Display Type | TFT LCD |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| ROZMIAR | 0,96 cala |
|---|---|
| Rozstaw pikseli | 0,17925 mm |
| Kąt widzenia | 170° poziomo, 160° pionowo |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | 4 SPI |
| Rozmiar konturu | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Rezolucja | 240*320 pikseli |
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego (konfigurowalny) |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Rozmiar wyświetlacza | 2.2 cali |