| Overzichtsdimensie | 84.0 x 84.0 x 3.05 mm |
|---|---|
| Interfacetypen | RGB+SPI |
| Schermgrootte | 4 inch |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Verbinding | Inpluggen (kan worden aangepast) |
| actief gebied | 71,86 × 70,18 mm |
|---|---|
| Connectiviteit | Inpluggen (kan worden aangepast) |
| Lichtbron | Wit LED |
| Maat | 4 inch |
| Oppervlakteluminantie | 420 cd/m2 ((nits) |
| Modulegrootte | 24.74*16.9*1.42 (mm) |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| FPC-verbinding | 30 pinnen |
| Interfacetypen | 6800/8080 parallel, 4-draad SPI en I2C |
| Hoeken bekijken | Alle het Bekijken Hoeken |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| Type weergave | Tft |
| Helderheid | 250 Cd/m2 |
| Weergavemodus | Normaal wit |
| Contrastverhouding | 1000: 1 |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot +70°C (aanpasbaar) |
|---|---|
| Grootte van het scherm | 47,0(L) X 43,0(B) X 13,8(T) mm |
| Aantal pixels | 128*64 |
| Interface | 12c |
| Aandrijf-IC | SSD1309 of gelijkwaardig |
| Schetsen | 15 x 15 x 2,42 (mm) |
|---|---|
| Weergave | OLED |
| Weergavemodus | Passieve matrix |
| FPC | 4-polig |
| Pixelgrootte | 00,155 x 0,155 (mm) |
| naam | 256X64 SSD1322 OLED-scherm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Type | AMOLED-LCD |
| Bestuurder IC | SSD1322 |
| Weergave | AMOLED |
| Pixel Pitch | 0.23 * 0,23 ((mm) |
|---|---|
| Actief gebied | 14.10 (B) x 28.82 (H) mm |
| Algemene tolerantie | +/-0.2mm |
| Groottebereik | 1,3 duim |
| Zichtrichting | 160° |
| Achtergrondverlichting | 4 chip witte LED, 4PVF =3,2+1,0V;IF=80mA |
|---|---|
| Resolutie | Verschilt per model |
| Weergave | OLED |
| Contrastverhouding | Verschilt per model |
| Type | PMOLED |
| Reactietijd | Minder dan 0,01 milliseconde |
|---|---|
| Aanraakpaneel | Oncell touch |
| Actief gebied | 35,052(B) x 17,516(H) mm |
| Grootte | 1,54 Duim |
| LCD-driver IC | SPD0301ZD |