| Διάσταση περιγράμματος | 84.0 x 84.0 x 3.05 mm |
|---|---|
| Τύποι διασύνδεσης | RGB+SPI |
| Μέγεθος οθόνης | 4 ίντσες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Σύνδεση | Σύνδεση (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| ενεργή περιοχή | 71,86×70,18 χλστ |
|---|---|
| Συνδεσιμότητα | Σύνδεση (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Πηγή φωτός | Λευκός λυχνία |
| Μέγεθος | 4 ίντσες |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 420 cd/m2 ((νίτσες) |
| Μέγεθος ενότητας | 24.74*16.9*1.42 (mm) |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Σύνδεση FPC | 30 καρφίτσες |
| Τύποι διασύνδεσης | 6800/8080 παράλληλο, 4-σύρμα SPI και I2C |
| Προβολή γωνιών | Όλες οι γωνίες εξέτασης |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Τύπος εμφάνισης | TFT |
| Λάμψη | 250 Cd/m2 |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό λευκό |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000: 1 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως +70°C (προσαρμόζεται) |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης περιγράμματος | 47,0(L) X 43,0(W) X 13,8(T) Mm |
| Αριθμός εικονοστοιχείων | 128*64 |
| Διασύνδεση | 12C |
| IC μονάδας δίσκου | SSD1309 ή ισοδύναμο |
| Περίγραμμα | 15 X 15 X 2,42 (mm) |
|---|---|
| Επίδειξη | OLED |
| Λειτουργία εμφάνισης | Παθητική μήτρα |
| FPC | 4 καρφίτσα |
| Μέγεθος pixel | 00,155 x 0,155 (mm) |
| όνομα | 256X64 SSD1322 OLED οθόνη |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10~+60°C |
| Τύπος | ΑΜΟΛΕΝΤ LCD |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | SSD1322 |
| Επίδειξη | ΑΜΟΛΕΔ |
| Βήμα εικονοστοιχείου | 0.23 * 0,23 ((mm) |
|---|---|
| Ενεργή Περιοχή | 14.10 (Π) x 28.82 (Υ) χιλ. |
| Γενική ανοχή | +/--0.2mm |
| Μεγέθη | 1,3 ίντσα |
| Κατεύθυνση θέασης | 160° |
| Πίσω φωτισμός | 4 ράβδους λευκού LED, 4PVF =3,2+1,0V, IF=80mA |
|---|---|
| Ανάλυση | Διαφέρει ανά μοντέλο |
| Επίδειξη | OLED |
| Αντιδιαστολή | Διαφέρει ανά μοντέλο |
| Τύπος | PMOLED |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 0,01 χιλιοστά του δευτερολέπτου |
|---|---|
| Πίνακας αφής | Επικοινωνία σε κυττάρα |
| Ενεργή Περιοχή | 35.052 ((W) x17.516 ((H) mm |
| Μέγεθος | 1,54 ίντσα |
| Επικεφαλής οδήγησης LCD | SPD0301ZD |