| Ψήφισμα | 1920 Χ RGB Χ 1080 |
|---|---|
| Λάμψη | 1500 cd/m² |
| Διάσταση περιγράμματος | 365,72x220,39x12,5 |
| ContrastRatio | 800:1 |
| Μέγεθος οθόνης | 15,6 ίντσες |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Συνδεσιμότητα | Συμπλέκτης |
| Διασύνδεση | MCU&SPI |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
| Τάση λειτουργίας | 3.3V / 5V |
| τύπο πάνελ | IPS |
|---|---|
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 250 cd/m2 (τυπικό) |
| Ενεργή περιοχή | 36,72×48,96 χλστ |
| Συνδεσιμότητα | Σύνδεση τύπου FPC |
| Συνολικές Διαστάσεις | 42,72×60,26×3,5 χλστ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
|---|---|
| Μέγεθος ενεργού περιοχής | 51,84×86,40 χλστ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Οθόνη αφής | Προαιρετικό χωρητικό ή ωμικό |
| Μέγεθος οθόνης | 4 ίντσες |
| όνομα | Εμφάνιση TFT με φως LED 7 ιντσών |
|---|---|
| ΤΑΣΗ ΛΟΓΙΚΗΣ | 2.5V-3.3V |
| Φωτεινότητα επιφάνειας | 450cd/m2 |
| Τύπος οθόνης LCD | ενεργός μήτρα α-Si TFT |
| Αριθμός σημείων | 240x (RGB) x320 |
| Εικόνα αφής | - Όχι. |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 220 Cd/m2 |
| Διαστάσεις | 105.5 (Δ) mm x 67,2 (Η) mm x 3,95 (Δ) mm |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| γωνία θέασης | Στις έξι. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 2.95 ίντσες |
| Οδήγηση | ST7701S |
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Τύπος Πάνελ | IPS |
| FPC | 15pin |
|---|---|
| Λάμψη | 250 CD/m² |
| LED αριθμός | 3LEDS |
| Ενεργή περιοχή LCD | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
| Χρώμα | Πλήρες χρώμα |
| Οθόνη αφής | Οχι |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος LCD | IPS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Συνδεσιμότητα | Rgb |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικά καταναλωτικά, έξυπνα φορητά κ.λπ. |
| Τύπος προμηθευτή | Κατασκευαστής |
| Ψήφισμα | 480 x 480 εικονοστοιχεία |
| Κατεύθυνση προβολής | Όλα |