| Çözünürlük | 1920 x RGB x 1080 |
|---|---|
| Parlaklık | 1500 cd/m² |
| Anahat Boyutu | 365,72x220,39x12,5 |
| KontrastRatio | 800:1 |
| Ekran Boyutu | 15,6 inç |
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
|---|---|
| Bağlantı | Bağlama |
| Arayüz | MCU ve SPI |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Çalışma Gerilimi | 3.3V / 5V |
| paneli tipi | IP'ler |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 250 CD/M² (Tipik) |
| Aktif Alan | 36,72×48,96 mm |
| Bağlantı | FPC tipi bağlantı |
| Genel Boyutlar | 42,72×60,26×3,5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
|---|---|
| Aktif Alan Boyutu | 51,84×86,40 mm |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı kapasitif veya dirençli |
| Ekran Boyutu | 4 inç |
| Adı | LED arkadan aydınlatmalı TFT ekranı 7 inç |
|---|---|
| Mantıksal Voltaj | 2.5V-3.3V |
| Yüzey Parlaklığı | 450cd/m2 |
| LCD Tipi | a-Si TFT Aktif Matris |
| Nokta Sayısı | 240x(RGB)x320 |
| Dokunmatik ekran | hayır |
|---|---|
| Parlaklık | 220 CD/m2 |
| Boyutları | 105.5 (W) mm x 67.2 (h) mm x 3.95 (d) mm |
| Ekran Tipi | TFT |
| Görme açısı | saat 6 |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ila 70 ℃ |
|---|---|
| Ekran boyutu | 2.95 inç. |
| Sürmek | ST7701S |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Panel Türü | IPS |
| FPC | 15pin |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| LED numarası | 3les |
| LCD aktif alan | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
| Renk | Tam renk |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | IPS |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Bağlantı | RGB |
| Depolama Sıcaklığı | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Başvuru | Tüketici elektroniği, akıllı giyilebilir cihazlar vb. |
| Tedarikçi Türü | Üreticisi |
| Çözünürlük | 480 x 480 piksel |
| Görüntüleme yönü | Tüm |