| Rezolucja | 1920 x RGB x 1080 |
|---|---|
| Jasność | 1500 cd/m² |
| Wymiar zarysu | 365,72 x 220,39 x 12,5 |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 |
| Rozmiar wyświetlacza | 15,6 cala |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Łączność | Wtykanie |
| Interfejs | MCU i SPI |
| Temperatura pracy | -20°C do +70°C |
| Napięcie robocze | 3.3V / 5V |
| typ panelu | IPS |
|---|---|
| Luminancja powierzchni | 250 CD/m² (typowe) |
| Obszar aktywny | 36,72 × 48,96 mm |
| Łączność | Połączenie typu FPC |
| Ogólne wymiary | 42,72 × 60,26 × 3,5 mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +70°C |
|---|---|
| Rozmiar obszaru aktywnego | 51,84 × 86,40 mm |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Ekran dotykowy | Opcjonalnie pojemnościowy lub rezystancyjny |
| Rozmiar ekranu | 4 cale |
| nazwisko | LED podświetlane podświetlane TFT wyświetlacz 7 cali |
|---|---|
| Napięcie logiczne | 2.5V-3.3V |
| Luminancja powierzchni | 450 cd/m2 |
| Rodzaj LCD | Aktywna matryca a-Si TFT |
| Liczba kropek | 240x(RGB)x320 |
| Ekran dotykowy | nie |
|---|---|
| Jasność | 220 cd/m2 |
| Wymiary | 105,5 (w) mm x 67,2 (h) mm x 3,95 (d) mm |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Kąt widzenia | Godzina szósta |
| Temperatura pracy | -20 ℃ do 70 ℃ |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 2.95 cali. |
| Prowadzić | ST7701S |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Rodzaj paneli | IPS |
| FPC | 15pin |
|---|---|
| Jasność | 250 CD/m² |
| Numer LED | 3leds |
| Obszar aktywny LCD | 27,72 (h)*27,72 (v) mm |
| Kolor | Pełny kolor |
| Ekran dotykowy | NIE |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ LCD | IPS |
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ℃ |
| Łączność | RGB |
| Temperatura przechowywania | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Aplikacja | Elektronika konsumpcyjna, inteligentne urządzenia do noszenia itp. |
| Typ dostawcy | Producent |
| Rezolucja | 480 x 480 pikseli |
| Kierunek oglądania | Wszystko |