| Oplossing | 1920 X RGB X 1080 |
|---|---|
| Helderheid | 1500 cd/m² |
| Overzichtsdimensie | 365,72x220,39x12,5 |
| ContrastRatio | 800:1 |
| DisplaySize | 15,6 inch |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| Connectiviteit | Inproppen |
| Interface | MCU&SPI |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Bedrijfsspanning | 3.3V / 5V |
| paneeltype | IPS |
|---|---|
| Oppervlakteluminantie | 250 cd/m2 (typisch) |
| Actief gebied | 36,72 × 48,96 mm |
| Connectiviteit | Verbinding van het FPC-type |
| Algemene afmetingen | 42,72×60,26×3,5mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
|---|---|
| Actieve gebiedsgrootte | 51,84×86,40 mm |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Touchscreen | Optioneel capacitief of resistief |
| Schermgrootte | 4 inch |
| naam | LED achtergrondverlicht TFT-scherm 7 inch |
|---|---|
| LOGICAvoltage | 2.5V-3.3V |
| Oppervlakteverlichting | 450 cd/m2 |
| LCD-type | a-Si de actieve matrijs van TFT |
| Aantal stippen | 240x (RGB) x320 |
| Aanraakscherm | - Nee. |
|---|---|
| Helderheid | 220 Cd/m2 |
| Afmetingen | 105.5 (W) mm x 67,2 (H) mm x 3,95 (D) mm |
| Type scherm | TFT |
| kijkhoek | Om zes uur. |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Schermgrootte | 2.95 inch. |
| Rijden | ST7701S |
| Achterlichttype | LED |
| Paneeltype | IPS |
| FPC | 15 pin |
|---|---|
| Helderheid | 250 cd/m² |
| LED -nummer | 3les |
| LCD Actief gebied | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
| Kleur | Volle kleur |
| Touchscreen | Nee |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| LCD-type | IPS |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Connectiviteit | RGB |
| Opslagtemperatuur | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Sollicitatie | Consumentenelektronica, slimme wearables, etc. |
| Leverancierstype | Vervaardiging |
| Oplossing | 480 x 480 pixels |
| Richting bekijken | Alle |