| Boyutlar | 42,72(Y)* 60,26(D)* 2,40(D) mm |
|---|---|
| Çözünürlük | 240*320 |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| FPC Bağlantısı | 18PIN, lehimleme tipi |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| Ekran Rengi | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Arayüz | 4W SPI / Özelleştirilmiş |
| Kontrast oranı | 800: 1 |
| teknoloji türü | a-Si |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi | 4.8V |
| Sürüş Durumu | 1/2 görev, 1/2 önyargı |
| Ödeme Koşulları | 200 cd/m2 |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila +65°C |
| Görüş Açısı | saat 12 |
|---|---|
| Parlaklık | 300 cd/m2(nit) |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Arayüz | SPI (Özelleştirilebilir) |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Arayüz | RGB 24bit |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Sürücü ic | ST7262 |
| Çalışma Sıcaklığı(°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| LCD Modu | İletken |
|---|---|
| dokunmak | RTP |
| Renkleri Görüntüle | 16.7m |
| VA boyutu | 154mm*57mm |
| Çözme Gücü | 800*320 |
| Malzeme | TFT |
|---|---|
| TFT Arayüzü | RGB |
| Arka Aydınlatma Parlaklığı | 300 CD/M2 |
| Piksel Aralığı | 219(Y) x 225(D) |
| Nokta sayısı | 1280(RGB)*120 |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| Ekran tipi | TN |
| Arka ışık | 4 LED |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç |
| Adı | IPS TFT LCD Ekran |
|---|---|
| dokunmatik ekran | Hayır |
| Görüntüleme | Tam görüntü |
| PIN sayısı | 24 pin |
| Renk aralığı | RGB% 100 |
| Anahat Boyutu | 31,52x34,72x1,51 mm |
|---|---|
| Ekran tipi | lcd tft |
| FPC Bağlantısı | 50 PIN |
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif |
| Çözünürlük | 344x476 |