| Διαστάσεις | 42.72 (h)* 60.26 (v)* 2.40 (d) mm |
|---|---|
| Ψήφισμα | 240*320 |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένος |
| Σύνδεση FPC | 18pin, τύπος συγκόλλησης |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
| Χρώμα οθόνης | 262 Χιλ |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Διεπαφή | 4W SPI/προσαρμοσμένος |
| Αναλογία αντίθεσης | 800: 1 |
| Τύπος τεχνολογίας | α-Si |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40°C έως +85°C |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 4,8V |
| Συνθήκη οδήγησης | 1/2 καθήκον, 1/2 προκατάληψη |
| Φωτεινότητα | 200 cd/m2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως +65°C |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
|---|---|
| Λάμψη | 300 cd/m2 (νίτσες) |
| Μέγεθος οθόνης | 2,4 ίντσες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Διεπαφή | SPI (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Διασυνδέομαι | RGB 24bit |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Οδηγός IC | ST7262 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| Λειτουργία LCD | Μεταβιβαστικός |
|---|---|
| επαφή | RTP |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16,7μ. |
| Μέγεθος VA | 154 mm * 57 mm |
| Διακριτική ικανότητα | 800*320 |
| Υλικό | TFT |
|---|---|
| Διεπαφή TFT | RGB |
| Πίσω φωτισμός φωτεινότητα | 300 CD/M2 |
| Pixel Pitch | 219(H) x 225(V) |
| Αριθμός κουκκίδων | 1280(RGB)*120 |
| Ελαφριά πηγή | Λευκό LED*6 |
|---|---|
| λάμψη | 250 CD/m² |
| Τύπος εμφάνισης | TN |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
| Μέγεθος οθόνης | 2,8 ίντσες |
| Ονομασία | Επίδειξη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ TFT LCD |
|---|---|
| Εικόνα αφής | ΟΧΙ |
| Εξέταση | Πλήρης εικόνα |
| Αριθμός πινών | 24 καρφίτσες |
| Χρωματική διάσταση | RGB 100% |
| Μέγεθος περιγράμματος | 31,52x34,72x1,51 χλστ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Σύνδεση FPC | 50 ακίδες |
| Οθόνη αφής | Προαιρετικό ωμικό ή χωρητικό |
| Ψήφισμα | 344x476 |