| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Ψήφισμα | 800*800 |
| Μέγεθος AA | Φ87,6mm |
| Γωνία θέασης | Όλες |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
|---|---|
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 CD/M2 (προσαρμόσιμο) |
| Διασύνδεση | Διάταξη SPI 4 |
| Τύπος πίνακα | TFT |
| Κατεύθυνση προβολής | 12 η ώρα |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 400 cd/m2 (νίτσες) |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Γωνία θέασης | IPS Όλες οι γωνίες θέασης |
| Οθόνη αφής | προσαρμοσμένη |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 4 ιντσών |
| Διασύνδεση | Διασύνδεση eDP 30 ακίδων |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 15,6 ίντσες |
| Χρωματιστά | 16,7 Μ |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 (προσαρμόσιμο) |
| Τύπος προϊόντος | οθόνη tft lcd |
| Συνολικές Διαστάσεις | 235 × 143 × 6,53 χλστ |
|---|---|
| Διασύνδεση | RGB |
| Οπίσθιος φωτισμός | LED |
| Συνδέω | Συμπλέκτης |
| Τύπος προϊόντος | οθόνη tft lcd |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| τύπος οθόνης | TFT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Μέγεθος οθόνης | 3.5 ίντσες |
| Συνδεσιμότητα | Σύνδεση (προσαρμόσιμη) |
| Συνδέω | Καρφίτσα |
|---|---|
| Οθόνη αφής | CTP |
| Τύποι διασύνδεσης | RGB |
| Πηγή φωτός | LED |
| τύπο προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Φωτεινότητα | 1000 CD/M2 |
|---|---|
| Σύνδεση | ΔΕΠ |
| Ενεργή περιοχή | 137.47 ((W) x 77.23 ((H) (mm) |
| ψήφισμα | 1024x600 εικονοστοιχεία |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 420 cd/m2 ((νίτσες) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Μέγεθος οθόνης | 3,97 ίντσες |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
|---|---|
| Αριθμός PIN | καρφίτσα 18 |
| Ενεργή περιοχή | 48.60(W) x64.80 (H) (mm) |
| οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος περιγράμματος | 54,0(Π)x77,4(Υ)x2,4(Τ)(mm) |