| όνομα | Εμφάνιση TFT με φως LED 7 ιντσών |
|---|---|
| ΤΑΣΗ ΛΟΓΙΚΗΣ | 2.5V-3.3V |
| Φωτεινότητα επιφάνειας | 450cd/m2 |
| Τύπος οθόνης LCD | ενεργός μήτρα α-Si TFT |
| Αριθμός σημείων | 240x (RGB) x320 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Λάμψη | Προσαρμόσιμο |
| Τύπος LCD | TFT |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Συνδεσιμότητα | SPI |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Τύπος εμφάνισης | TFT |
| Λάμψη | 250 Cd/m2 |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό λευκό |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000: 1 |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Μέγεθος οθόνης | 2,8 ίντσες |
| Δείτε την κατεύθυνση | όλοι |
| Τύπος προμηθευτή | Κατασκευαστής |
| Ενεργή περιοχή | 36,72×48,96 χλστ |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Τύπος LCD | TFT |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 1000 CD/M2 |
| Μέγεθος | 2.4 ίντσες |
| Τύπος πίνακα | TFT |
|---|---|
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Μέγεθος | 2,4 ίντσες |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 έως 80 βαθμοί Κελσίου |
|---|---|
| Περιγράμμιση διαστάσεων | 42,72*60,26*2,30 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως 70 βαθμοί Κελσίου |
| Λειτουργία εμφάνισης | TFT |
| Τύπος προμηθευτή | Κατασκευαστής |
| Οθόνη αφής | Οχι |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος LCD | IPS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Συνδεσιμότητα | Rgb |
| Μέγεθος | 4 ίντσες |
|---|---|
| Γωνία θέασης | Όλες οι γωνίες εξέτασης |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 1000 cd/m2 (προσαρμόσιμο) |
| Πηγή φωτός | Λευκός λυχνία |
| Σύνδεση | Συμπλέκτης (προσαρμόσιμος) |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 cd/m2 (νίτσες) |
|---|---|
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
| Διάταξη εικονοστοιχείων | Κάθετη λωρίδα RGB |
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Ενεργή περιοχή | 61,56(H)x109,53(V) |