| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικά καταναλωτικά, έξυπνα φορητά κ.λπ. |
| Τύπος προμηθευτή | Κατασκευαστής |
| Ψήφισμα | 480 x 480 εικονοστοιχεία |
| Κατεύθυνση προβολής | Όλα |
| Περιγράμμιση διαστάσεων | 50 χιλ. * 69,20 χιλ. * 2,3 χιλ. |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ +80 |
| Μέγεθος οθόνης | 20,8 ίντσες. |
| Τύποι σημάτων | 4-καλώδιο αντιστάτης TP |
| Επιλογή Tp | με ανθεκτικό πάνελ αφής |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Διασύνδεση | RGB 24bit |
| Τάση λειτουργίας | 3,3V |
| Μέγεθος ενότητας | 34,00*43,70*2,5 |
| Οδηγός lC | ST7262 |
| Οδήγηση IC | Επικαιροποιημένο |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 400CD/m2 |
| Δείτε την κατεύθυνση | Όλες |
| Μέγεθος | 4,3 ίντσα |
| Περίγραμμα διάστασης | 105,46x67,10x3,00mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C έως 70 ° C |
|---|---|
| Προσαρμογή | Υποστήριξη |
| Προβολή γωνιών | Όλες οι η ώρα |
| Μέγεθος | 5,5 ίντσα |
| Διάσταση περιγράμματος LCM | 76,44x135,20x3,31 χλστ |
| Βάθος χρώματος | 16,7 εκατομμύρια αληθινά χρώματα |
|---|---|
| Οθόνη αφής | CTP |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Διασύνδεση CTP | USB |
| Λάμψη | 500-1000 cd/m ² |
| Τύπος πίνακα | TFT LCD |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0,2025 χλστ |
| Τύπος LCD | TFT |
| Φωτεινότητα | 450 cd/m2 |
| Τύπος LCD | Κανονικά μαύρο |
| Τύπος προϊόντος | οθόνη tft lcd |
|---|---|
| Αριθμός PIN | 50 PIN |
| Μέγεθος | 7 ιντσών |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | – 20℃ σε +70℃ |
| Γωνία θέασης | Ολοι |
| Κατεύθυνση προβολής | IPS Όλες οι γωνίες θέασης |
|---|---|
| Αριθμός καρφιτσών | 25 πινάκια |
| Συνδέω | Συγκόλληση |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
| Τύπος LCD | IPS |
| Ονομα | Οθόνη αφής 2,4 ιντσών TFT |
|---|---|
| Screen_type | TFT LCD |
| Κλίμακα εμφάνισης | 4: 3 |
| Ψήφισμα | 240x320 κουκκίδες |
| Τροχαία | Ανθεκτικός |