| Temperatura przechowywania | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Aplikacja | Elektronika konsumpcyjna, inteligentne urządzenia do noszenia itp. |
| Typ dostawcy | Producent |
| Rezolucja | 480 x 480 pikseli |
| Kierunek oglądania | Wszystko |
| Zarys Wymiary | 50 mm * 69,20 mm * 2,3 mm |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -30 ~ +80 |
| Rozmiar ekranu | 2,8 CAL |
| Typy sygnałów | 4-wire rezystor TP |
| Opcja TP | z rezystancyjnym panelem dotykowym |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Interfejs | 24-bitowe RGB |
| Napięcie robocze | 3,3 V. |
| Rozmiar modułu | 34,00*43,70*2,5 |
| Kierowca lC | ST7262 |
| IC Jazda | NV3041A-01 |
|---|---|
| Luminance | 400CD/M2 |
| Wyświetl kierunek | Całą godzinę |
| Rozmiar | 4,3 cala |
| Zarys Wymiar | 105,46 x 67,10 x 3,00 mm |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Dostosuj | wsparcie |
| Kąty widzenia | Całą godzinę |
| Rozmiar | 5,5 cala |
| Zarys LCM wymiar | 76,44 x 135,20 x 3,31 mm |
| Głębia koloru | 16,7 miliona prawdziwych kolorów |
|---|---|
| Ekran dotykowy | CTP |
| Seritalpepe | wyświetlacz LCD |
| Interfejs CTP | Usb |
| Jasność | 500-1000 cd/m² |
| Typ panelu | TFT LCD |
|---|---|
| Rozstaw pikseli | 0,2025 mm |
| Typ LCD | Tft |
| Jasność | 450 cd/m2 |
| Typ LCD | Normalnie czarny |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
|---|---|
| Numer pin | 50 szpilek |
| Rozmiar | 7 cali |
| Temperatura pracy | ¥20°C do +70°C |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| Kierunek oglądania | IPS Wszystkie kąty widzenia |
|---|---|
| Liczba pinów | 25 pinów |
| Łączyć | Lutowanie |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
| Typ LCD | IPS |
| Nazwa | 2,4 -calowy ekran dotykowy TFT |
|---|---|
| Screen_Type | TFT LCD |
| Skala wyświetlania | 4: 3 |
| Rezolucja | 240x320 kropki |
| Touth | Rezystywny |