| Luminancja powierzchni | 400 cd/m² (typowo) |
|---|---|
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Interfejs | 4-przewodowy SPI |
| Kierunek oglądania | 80° we wszystkich kierunkach |
| Rozmiar ekranu | 1,14 cala |
| Rezolucja | 480*800 pikseli |
|---|---|
| Typ produktu | Ips TFT ekran LCD |
| Typ ekranu | Tft |
| Rozmiar ekranu | 3,97 cala |
| Interfejs | MCU16 bitów |
| Surface Lumiannce | 450/CD |
|---|---|
| Rozmiar LCD | 2,1 cala |
| Towar | 1.3 cali wyświetlacz TFT LCD |
| Rozdzielczość LCD | 480x480 punktów |
| Wymiar konturowy | 69,19-71,74*2,45mm |
| Interfejs | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego (konfigurowalny) |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Typ LCD | Tft |
| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (nitów) |
| Luminancja powierzchni | 350 cd/m2 |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Liczba pinów | 30 pinów |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Rezolucja | 540x1080 pikseli |
| Rozmiar konturu | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Rezolucja | 240*320 pikseli |
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego (konfigurowalny) |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Rozmiar wyświetlacza | 2.2 cali |
| Rozmiar | 1,28 cala |
|---|---|
| Luminance | 160 CD/m2 |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | MCU/SPI/RGB |
| Typ wyświetlania | TFT LCD |
| Zabarwienie | 262k |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 3,5 cala |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Typ LCD | IPS |
| Rozmiar modułu | 54,48 (h) × 84,71 (w) × 2.10 (t) mm |
| Interfejs | 3line SPI + 18bit RGB |
|---|---|
| Zobacz kierunek | Bezpłatny |
| Typ LCD | AMOLED, zwykle czarny |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Powierzchnia Luminancee | 250 nitów |
| Szpilka | 14 |
|---|---|
| Liczba kropek | 240 (RGB) x 320 |
| typ produktu | TFT LCD |
| Temperatura pracy | -30℃ do +85℃ |
| Zarys Wymiar | 42,72 x 60,26 x 3,05 mm |